Büroodisain OÜ

Büroodisain OÜ on kalendreid valmistanud alates 1995. aastast. Palju aastaid kogemust on teinud meist suurima kalendritootja Eestis. Valmistame tooteid ka Läti, Leetu, Soome, Rootsi ja Norra turule. Tootmine asub Tartus ja esindused on nii Tartus kui Tallinnas.


2004. aasta sügisel liitus Büroodisain OÜ Skandinaavia suurima, praeguseks Ajasto Diary Group'i kuuluva Ajasto OY-ga, kellel kalendritootmise kogemust juba saja aasta jagu. 2005. aasta kevadel asutasime tütarettevõtte Lätis (SIA Timer Latvija). 2009. aasta algusest kuni 31. märts 2010 kuulus Büroodisain 100%-liselt Ajasto Corporation'i koosseisu. Alates 1. aprillist 2010 kuulub Büroodisain 100% Schneider Group'i koosseisu.

Kogu meie kalendrivalik on koondatud kaubamärgi Timer alla. Tuginedes pikaajalisele tootmiskogemusele, klientide usaldusele, paindlikele hindadele, kalendrite heale kvaliteedile ja nüüdsest veelgi laiemale valikule usume, et kalendrid aitavad Teil aega planeerida võimalikult tulemuslikult ning nende esinduslik välimus garanteerib Teile positiivse imago.

Meie tootevalikust võite leida:

seinakalendrid
raamatkalendrid
lauakalendrid
kalender-märkmikud
time-masterid
taskukalendrid
jõulupostkaardid

Lisaks standardkalendrite kasutamisele on väga paljud firmad/organisatsioonid leidnud kalendri olevat ka hea reklaamikandja. Teie firma/organisatsiooni pildi ja/või logoga kalendrid aitavad:


* firma/organisatsiooni sisest ja välist imagot kujundada ning töötajates ühtekuuluvustunnet tekitada
* Teid aastaringselt meelde jätta, kuna kalender on tarbeese, mille kasutamist vältida ei õnnestu
* koostööpartnerites positiivseid emotsioone tekitada (meelespidamine)

Meie paljude erinevate ajaplaneerimistoodete hulgast leiab igaüks endale kindlasti sobiva!

Edukat uut kalendriaastat soovides,

Alati Teie,

Büroodisain OÜ                                                                    



                         





Meeskond


Vahuri Eksi
Tegevjuht
tel: 741 3248
e-mail: vahuri@byroodisain.ee

Piret Zirel
Raamatupidaja
tel: 741 3249
e-mail: piret@byroodisain.ee


Müük


Andres Vink

Baltikumi müügijuht
tel: 735 0808
mob: 503 3350
e-mail: andres@byroodisain.ee

Reet Ala
Müügijuht (kalendrid, trükised)
tel: 742 0518
mob: 506 2902
e-mail: reet@byroodisain.ee

Kersti Kiidron
Müügijuht
(kalendrid, trükised)
tel: 735 0811
mob: 504 1490
e-mail: kersti@byroodisain.ee

Kaie Ütt-Ütti
Müügisekretär (jaemüük)
tel: 733 3330
e-mail: kaie@byroodisain.ee

Elle Leppik
Müügisekretär (hulgimüük)
tel: 733 3331
e-mail: elle@byroodisain.ee

Ritta Mesikäpp
Müügijuht (hulgimüük)
(Tallinna esindus)

tel: 656 6433
mob: 507 1517
e-mail: ritta@byroodisain.ee

Juta Rauam (lapsehoolduspuhkusel)
Müügijuht (hulgimüük)
(Tallinna esindus)

tel: 656 5601
mob: 504 7176
e-mail: juta@byroodisain.ee

Kujundajad


Rasmus Karja

Kujundaja
tel: 735 0814
e-mail: rasmus@byroodisain.ee

Ceilin Kull
Kujundaja
tel: 735 0802
e-mail: ceilin@byroodisain.ee

Karmen Lumik
Kujundaja
tel: 735 0802
e-mail: karmen@byroodisain.ee

Evelin Meier
Kujundaja
tel: 735 0802
e-mail: evelin@byroodisain.ee

Monika Sepp
Kujundaja
tel: 735 0802
e-mail: monikas@byroodisain.ee

Katrin Sisask (lapsehoolduspuhkusel)
Kujundaja 
tel: 735 0802
e-mail: katrin@byroodisain.ee

Kristjan Valtmann-Valdson
Kujundaja
tel: 735 0814
e-mail: kristjan@byroodisain.ee

Tootmine


Miree Jõgi

Tootmisjuht
tel: 741 3214
mob: 508 6695
e-mail: miree@byroodisain.ee

Vahur Vaher
Tootmismeister
tel: 741 3266
mob: 529 6404
e-mail: vahur@byroodisain.ee


Ladu


Merike Joonas

tel: 742 0460
mob: 503 9143
e-mail: ladu@byroodisain.ee