Teenused


Büroodisain OÜ
on Eesti suurim kalendrite ja koolipäevikute tootja. Firma asutati 1995. aastal. 2004. aasta sügisest kuulub Büroodisain OÜ osaliselt Skandinaavia suurima kalendritootja Ajasto Diary Group'i koosseisu. Peakontor ja tootmine asub Tartus, müügiesindus asub Tallinnas.

KALENDRID

Tänaseks on meie kalendrivalikus üle 300 erineva toote. Meie toodetud kalendreid müüvad üle Eesti enamus kontoritarvete kauplusi ja supermarketeid. Lisaks Eestile valmistame kalendreid ka Läti, Leedu, Soome, Norra, Rootsi turule.

Kalendritest pakume:
seinakalendreid, raamatkalendreid, lauakalendreid, kalender-märkmikke, pildikalendreid, time-mastereid, taskukalendreid ja jõulupostkaarte.

Meilt on võimalik tellida firma reklaami/pildi/logoga kalendreid!

ÕPILASPÄEVIKUD JA KOOLIKAUBAD

Koos õpilaspäevikutega on meie koolikaupade nimistus ligi 200 erinevat toodet. Põhilisteks artikliteks on õpilaspäevikud, koolimärkmikud, vihikud, kaustikud, joonistuspaberid, kilekaaned, raamatukaaned, vihikupaberid jpm. Paljud Eesti koolid tellivad oma kujundusega päevikud, et eristuda teistest ja luua õpilastes ühtekuuluvustunnet. Samuti on võimalik oma kooli päevikusse panna vajalikke lisalehti koolile tähtsate andmetega nagu nt koolilaul, sisekorraeeskiri, andmed jpm.

TRÜKISED

Meie kogenud meeskonna ja kvaliteetse masinapargiga valmistame kiiresti ja kvaliteetselt erinevaid trükiseid. Teeme ofsett-, foolium- ja siiditrükki. Pakume nn „täislahendust“ ideest teostuseni. Oleme suutelised trükkima kõike alates visiitkaardist kuni mitmevärviliste reklaamtrükiste, -plakatite ja raamatuteni. Professionaalsed kujundajad aitavad luua nii Teie firma sümboolikat kui kujundada kõikvõimalikke trükiseid. 

PLASTTOODETE VALMISTAMINE

2003. aasta alguses loodi PVC plastist toodete valmistamiseks kaubamärk „ideaplast“. Tootmiskoolitus saadi Soome firmalt GrafiPlast OY. Samas valdkonnas tegutsenud firma 20 aastane kogemus välisturul ning sellised tuntud partnerid, nagu Fazer, Soome Punane Rist, AGA, Meira Nova/Hotell Kämp, Soome Suusaliit, YTV, Scansales OY, Kesko OY jpt, on veenev tunnistus heast toodangust. Lai materjali- ja lisadevalik võimaldavad tellide erinevaid plasttooteid (aadressi-telefoniraamatud, reklaam- ja menüükaaned, kiirköitjad, plastregistraatorid, dokumentidekarbid ja –kaaned, nurgakummiga plastkarbid, plastist dokumendimapid, CD/DVD taskud, rinnasildid jne)

JÄRELTÖÖTLUS

Pakume mitmesuguseid järeltöötlusvõimalusi: numereerimine, perforeerimine, köitmine, kiletamine, lamineerimine, stantsimine, puurimine, lõikamine jne.

REPROTEENUSED

Seoses kvalifitseeritud tööjõu ja seadmete olemasoluga pakume reproteenuseid ka kõikidele klientidele. Trükiste ja reklaamide kujundamine/küljendamine ja fotode, slaidide ja negatiivide skaneerimine. Samas on võimalik tellida trükifilme ja proovitõmmist.SURUTRÜKK:

Surutrükk - näidis


FOOLIUMTRÜKK:

Fooliumtrükk - näidis

SIIDITRÜKK:

Siiditrükk - näidis

DECORAATOR:

Decoraator - näidis